Слава Україні! Корупція.Інфо – перші про головне. Підписуйтесь на ютуб канал, ставте лайк та обов’язково коментуйте. Посилання на соцмережі під відео

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр нагадала, що стратегічні військові плани можуть оприлюднювати лише президент, головнокомандувач Валерій Залужний та міністр Олексій Резніков

Про це Ганна Маляр написала в телеграмі.

“Добре, що ніхто в пабліку не обговорював контрнаступ на Харківщині до його початку. 
І була повністю закрита зона бойових дій для доступу будь-кого, крім військових. 
Тоді було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення наших територій.Тиша дала військовим виграти час і робити свою роботу”, – наголосила заступниця міністра оборони.

Вона нагадала, що оприлюднювати військові плани та задуми мають право лише президент Володимир Зеленський, головнокомандувач Валерій Залужний та міністр оборони Олексій Резніков.

“Не треба задавати в ефірах питання експертам – а як же там контрнаступ, не треба писати блоги на цю тему і пости, не треба взагалі публічно обговорювати військові плани нашої армії. У нас один стратегічний план – звільнити всі наші території. А деталі – то вже військова таємниця”, – додала Ганна Маляр.

Телеведучий, медіаексперт, політичний оглядач Сергій Дойко впевнений, що справжнє прозріння дають лише правда та реалії.

“Коли людина стикається з реаліями та правдою, як би вона не хотіла їх сприймати, лише вони дають справжню картину. І лише тоді ситуація прояснюється. А в РФ ставка завжди робилася на запудрювання мозку. Досить згадати фразу російського олігарха Березовського – дайте мені пульт від телевізора, і я через півроку зроблю президентом табуретку. Не хорошу команду, не більше грошей, а пульт від телевізора. Це все, що треба розуміти про силу пропаганди”, – наголошує експерт.

За його словами, інформаційна складова у війні, у будь-якому конфлікті, не менш важлива, ніж власне військова.

“Від того, як ти доносиш ті чи інші меседжі – залежить колективне сприйняття ситуації. Якщо наші військові розуміють, що ми адекватно розуміємо ситуацію, без маніпуляцій, то вони й почуваються впевненіше. Як і ми цивільні. І кожний чесно тримає свій фронт. Адже, коли воїн розраховує на тил, а тил – на воїна, це додає сил усім. У ситуації з РФ — все з точністю до навпаки. Тим цікавіше спостерігати, як розвіюється їхня ж пропаганда, їхня брехня, самими ж росіянами. Днями ватажок ПВК “Вагнер” Пригожин заявив на зло кремлівським пропагандистам і політикам, що воювати доводиться саме з українською, а не натовською армією. Так, країни НАТО нам допомагають – озброєнням, фінансово. Але воюємо саме ми. І “кухар Путіна” сам розвінчує путінську пропаганду. Це дуже показово”, – наголошує Сергій Дойко.

Він наголошує, що рано чи пізно правда виходить на поверхню. У російському випадку – коли агресор стикається із реальною силою українського спротиву, а не з тією картиною, яку малює йому телевізор. Правда, впевнений він, завжди перемагає. І ті ж російські пропагандисти, які вже брали Київ за три дні, на другому році повномасштабної війни змушені визнавати – не так усе й просто з Україною, чомусь немає у “другої армії світу” поступу і після чергового “великого наступу”.

“Брехня, пропаганда, спроба уявити біле чорним – завжди провалюються. Інформаційна складова має бути від очевидців, від тих, хто сам відчув на собі. Скрізь. Завжди. Особливо під час війни. Так ми й маємо доносити правду”, – констатує Сергій Дойко.