Колишній глава одеської ОДА стверджує, що підтримає будь-якого кандидата в президенти, який не дасть Порошенку вдруге очолити державу.

Про це Міхеіл Саакашвілі заявив під час прямого ефіру на своїй сторінці в Facebook

"Я би вітав на президентських виборах перемогу і Юлії Тимошенко, і Анатолія Гриценка, і Андрія Садового, і Зеленського … Це все одно було б оновлення і в будь-якому випадку потрясло б цю систему. Всіх, хто не дозволив би Порошенку вдруге захопити президентство в Україні. Тому що другий термін Порошенка – це кінець української державності", – сказав Саакашвілі.

Політик закликав кандидатів у президенти України, якщо вже їм не вдалося об'єднатися, хоча б не "топити" один одного під час виборчої кампанії.

"Так, вони не змогли об'єднатися. Зараз у нас ситуація, що вони не повинні як мінімум один одного топити. Ось хто буде на першому місці, мені здається, що всі, для кого важлива доля України, повинні їх підтримувати", – заявив колишній глава Одеської ОДА.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Сьогодні Тимошенко лідер передвиборчих перегонів. Якщо завтра Андрій Садовий стане лідером передвиборчих перегонів, я його теж буду вітати і підтримувати. Те ж саме стосується Гриценка. Те ж саме стосується Зеленського", – додав Саакашвілі.

Політик закликав кандидатів на пост президента готуватися до боротьби з можливими спробами фальсифікувати результати виборів.

"Всі опозиційні сили: Гриценко, Садовий, Зеленський, Юля Тимошенко – повинні зараз об'єднувати свої сили проти фальсифікації. Як мінімум вони повинні:

а) об'єднати свої сили проти фальсифікації. І

б) готуватися до спільного захисту після того, як голоси будуть вкрадені, тому що Порошенко обов'язково спробує їх вкрасти", – припустив екс-президент Грузії. 

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявляв:

“У 2019 році ми побачимо четверту, а може, і останню спробу Юлії Тимошенко стати президентом. Я майже переконаний, що вона втомилася бути вічним кандидатом, а українці взагалі втомилися завжди чекати месію, яка прийде і всіх врятує. Юлія Тимошенко — це точно не месія”.