На новий рівень готовності вийшли  сухопутні війська – впроваджені нові електронні технології, які сильно допоможуть нашій артилерії

Військові зможуть захистити небо України, якщо Росія зважиться пустити в хід авіацію на Донбасі. На росіян чекають великі втрати. Про це розповів командувач Об'єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє Генштаб ЗСУ

За його словами, на Донбасі українські військові значно посилилися засобами протиповітряної оборони.

"Якщо Російська Федерація намагатиметься використовувати свої Військово-повітряні сили проти нас, вони матимуть такі втрати, що її пілоти відмовляться літати тут", – заявив Наєв.

Генерал також розповів, що і на землі ЗСУ серйозно підготувалися: вся територія ООС була оцифрована з використанням складних супутникових і електронних технологій, деякі з яких надані США. Це надасть можливість артилерії точно бити по ворожій техніці і знищувати її за короткий час.

"Всі електронні ресурси об'єднані в єдину систему, що означає, що ми не тільки маємо можливість ідентифікувати місцезнаходження ворога, а й одночасно отримати відповідні координати для артилерійських підрозділів. Раніше відповідь на удар у відповідь займала десятки хвилин, зараз кожен артилерійський розрахунок займає свою позицію впродовж декількох хвилин", – підкреслив командувач ООС.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як розповідав раніше представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, авіація РФ може вдарити по всій Україні. За його словами, Росія зосередила навколо всього українсько-російського кордону величезне військо, основна ударна міць якого становить авіація: близько 500 літаків і до 240 гелікоптерів.

А тим часом ЗСУ впроваджують нову систему управління військами. Платформа "Дельта" допоможе військовим на новому рівні здійснювати процеси загальновійськового планування і управління, а також бачити сили ворога і свої.

Раніше ми вже повідомляли, що війська РФ на кордоні приводяться в боєготовність і можуть напасти. Про це свідчать дані розвідки і поведінка російських військових. Також збільшується кількість військ і ворог посилює розвідку.