Вакарчук не йтиме у президенти, але формуватиме свій список до Ради.

Про це політичний експерт Володимир Цибулько у суботу, 26 січня 2019 року, розповів в ефірі Еспресо.TV.

«Вакарчук у другому турі може заявити про підтримку того чи іншого кандидата і почати формувати свій особистий «список Вакарчука» на парламентські вибори», – зазначив експерт.

При цьому «буде задіяна одна із зареєстрованих партій».

«Сам він може не взяти депутатський мандат у цьому списку, щоб продовжити діяльність в парламенті, а залишиться громадським діячем», – пояснив Цибулько.

Окрім того, співак «може піти у виконавчу владу, за умов формування коаліції, й стати віце-прем’єром з питань євроінтеграції».

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як наголосив Цибулько, Вакарчука більше задовольняє «образ такого Боно з U2, який є всесвітньо відомим і займається дуже масштабними гуманітарними проектами».

«В цьому сенсі Вакарчук дуже ефективний», – додав аналітик.

Разом з тим, за словами Цибулька, Святослав Вакарчук на відміну від Володимира Зеленського є «цілісним» й орієнтованим на принципово іншу аудиторію

«Зеленський – це постійна експлуатація смаків люмпена, а Вакарчук – це комунікація із найосвіченішим прошарком молоді й ідентифікованими українцями. Тобто там образ лідерства із осмисленим громадянином, з самодостатнім громадянином», – зазначив політолог.