Президент Польщі Анджей Дуда наголосив на тому, що продовжує вважати президента України Володимира Зеленського своїм другом, не дивлячись на зерновий скандал.

В інтерв’ю каналу TVN 24 Дуда зазначив, що готовий до зустрічі із Зеленським.

«Як тільки буде можливість, я обов’язково буду з Зеленським розмовляти, але ми точно не говоритимемо перед камерами. Ми розмовлятимемо так, як багато разів говорили — віч-на-віч, як розмовляють один з одним два друга, які хочуть вирішити різні складні ситуації», — відповів Дуда на питання журналіста.

Анджея Дуду журналісти запитали про те, чи є досі Володимир Зеленський його другом.

«Звичайно», — відповів він.

Водночас він зазначив, що вважає слова Зеленського про те, що «дехто в Європі підриває солідарність і влаштовує політичний театр, роблячи із зерна трилер», він вважає «несправедливими».

«У той момент мені було прикро, тому що я вважаю: те, що він говорить дуже несправедливо», — сказав польський президент.

Зазначимо, що український лідер під час зустрічі з американським колегою Джо Байденом у Білому домі відповів на питання польського журналіста, чи не стурбований він, що Україна «втрачає Польщу».

«Друзі наші, ми дуже вдячні польському народу, польському суспільству за підтримку», — наголосив глава держави.

Нагадаємо, що у своєму виступі на Генасамблеї ООН Зеленський звинуватив деяких європейських партнерів у тому, що вони «діють спільно з Росією та грають у «політичному театрі». За словами Зеленського, вони роблять «трилер» із питання зерна.