У російської армії склалася катастрофічна ситуація на лівобережжі Херсонської області у районі Кринок. Там 144-та мотострілецька бригада щодня зазнає втрат через мінування територій. Не виключено, що окупанти через шалені втрати почнуть відступ в регіоні без наказу вищого командування.

Про проблему окупантів розповів російський канал «ВДВ за Чесність та Справедливість», за яким стоять офіцери угрупування ЗС РФ «Дніпро».

За його даними, спроба штурму плацдарму ЗСУ в цьому районі вкотре захлинулась.

«Кринки з різних напрямків штурмували підрозділи 337-го дшп (десантно-штурмового полку ЗС РФ — ред.), 26-го мсп (мотострілецького полку — ред.), 144-а омсбр (мотострілецька бригада — ред.) Як вже стало буденністю, штурмовики йшли на штурм без авіаційної та артилерійської підтримки… Є втрати», — розповів російський ресурс.

Він уточнив, що під час штурму було підірвано російську ББМ на дорозі з боку Козачих Таборів. Це, як твердять російські офіцери, вже не перший інцидент.

«3 і 4 січня 2023 року були підриви ББМ на мінах на одній і тій же дорозі… Сьогодні ЗНОВУ був підрив ББМ на міні і на тій же дорозі з боку н.п. Козачі Табори. Тут ми вже не будемо мовчати. Ці всі ББМ були БТР-82А від 144-го омсбр», — написав російських канал.

Він звинуватив у «недоумку» командира цієї бригади ЗС РФ, який кидає живу силу і техніку на вірну смерть.

Нагадаємо, ще раніше після невдачі російські «мілблогери» закликали командувача Михайла Теплинського піти у відставку: «Це удар по репутації Теплинського як одного з досвідченіших російських полководців війни», адже командир штовхає чоловіків у мʼясні штурми.