Відсутність 3,5-міліметрового роз'єму для навушників у нових смартфонах Apple iPhone 7 і iPhone 7 Plus дратуватиме деяких користувачів девайса.

Таку думку Reuters висловив старший менеджер американської компанії Gradient Investments LLC Майк Бінгер.

"Відсутність роз'єму для навушників буде дратувати деяких користувачів, проте вони швидко звикнуть (до цієї інновації. – Ред.)", – вважає він.

При цьому представник дослідницької фірми TECHnalysis Боб О'Доннелл упевнений, що дискомфорт від зникнення роз'єму для навушників компенсує покращена камера смартфона."Кожна нова презентація має тенденцію бути кращою. Дворічні (мобільні. – Ред.) контракти більшості користувачів завершуються, тому я думаю, що iPhone 7, як заміна основного телефону, буде успішною", – додав Бінгер.

"Поліпшення камери в iPhone 7 Plus грандіозне. Воно буде тим, що компенсує розчарування від відсутності гнізда для навушників", – сказав експерт.

Він також зазначив про новий глянцевий чорний колір iPhone 7. О'Доннелл припускає, що, з огляду на уповільнення основних технологічних нововведень для смартфона, цей дизайнерський хід стане найпопулярнішим рішенням Apple серед користувачів.