Росія стягує війська та техніку під Бахмут, бажаючи зробити прорив на новій ділянці фронту, проте їхнього військового потенціалу недостатньо для цього. Тим часом українські війська ефективно знищують резерви російської армії, які вони намагаються перекинути до Бахмуту та Авдіївки поблизу Горлівки.

Майор запасу НГУ Олексій Гетьман повідомив, що росіяни можуть щомісяця постачати на всю лінію фронту 70-75 танків.

«Суттєво прорватись на окремих ділянках фронту росіяни сьогодні не можуть. Втім, потужно тиснути вони все ж спроможні. До прикладу, під Бахмутом росіяни зосередили понад 80 тис. особового складу й продовжують посилювати угруповання. На інших ділянках фронту вони теж накопичують живу силу. Однак техніку вони бережуть краще й намагаються не зосереджувати в одному місці великої кількості техніки. До того ж тих самих танків вони можуть постачати лише 75 одиниць на місяць», — розповів Гетьман.

Думка Гетьмана полягає в тому, що російські війська можуть намагатися показати успішні результати до виборів президента у березні, і заяви про масовані наступальні дії не мають військового підґрунтя.

«Це більше політичні заяви. Адже всі ми знаємо, що у березні в Росії пройдуть президентські вибори. Тому їм потрібен хоч якийсь переможний результат показати до цих виборів. Або ж, якщо не вдасться щось захопити, то хоча б вигадати якусь перемогу для російського населення», — додав він.

Тим часом Сили оборони знищують техніку, яку через Горлівку РФ перекидає під Авдіївку та Бахмут. За словами Євгена Івлєєва, через Горлівку окупанти перекидають резерви на Авдіївський та Бахмутський напрямки. Боєць додав, що ЗСУ успішно знищують техніку РФ.

“Питання фортифікаційних споруд на Горлівському напрямку є досить делікатним, і не хочеться розголошувати досить багато деталей. Правіше від наших позицій розташована Авдіївка, лівіше — Бахмутський напрямок, який палає весь — від Курдюмівки до Андріївки. Ми ж бачимо деякі артерії, через які противник постійно перекидає техніку на ці напрямки. І ми цю техніку досить успішно знищуємо”, — підсумував Євген Ієвлєв.