У лютому президенту США Джо Байдену під час щорічного огляду видалили ракову пухлину на шкірі грудей. Подальше лікування американському лідеру не потрібне.

Про це йдеться в листі лікаря Кевіна О’Коннора на сайті Білого дому.

“Місце біопсії добре зажило. Президент продовжить дерматологічне спостереження в рамках своєї поточної комплексної медичної допомоги”, – зазначив лікар.

Як виявилося, це був базальноклітинний рак. У подібних уражень немає тенденцій до поширення або метастазів, подібних до серйозніших видів раку шкіри, додав О’Коннор.

У 2021 році стало відомо, що Байдену видалили “потенційно передракове утворення” – доброякісний поліп розміром 3 мм, який відправили на тестування і ідентифікували як тубулярну аденому.

А рік перед цим в американського лідера лікарі діагностували дві тріщини в кістці правої ноги після того, як він підвернув ногу.

Нагадаємо, наприкінці лютого Джозеф Байден заявив про готовність балотуватися на другий президентський термін. На момент можливого переобрання йому виповниться 82 роки. Проте він зауважив, що спокійно ставиться до розмов про свій поважний вік.