Верховна Рада підтримала виключення нардепа групи “Платформа за життя та мир” Сергія Льовочкіна з комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це повідомив нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк у Telegram

Зазначається, що “За” проголосували 236 нардепів.

Водночас нешодавно сам Льовочкін написав звернення до голови Верховної Ради, в якому попросив погодити переведення його до парламентського комітету молоді і спорту.

Нагадаємо, Льовочкін – один із колишніх лідерів забороненої нині проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя”. Ще до початку повномастабного російського вторгнення він разом із сестрою (на той момент теж народною депутаткою) Юлією Льовочкіною, за даними проєкту “Схеми”, виїхав у Францію.

Після 24 лютого 2022 року Льовочкін вперше з’явився на засіданні парламенту 8 та 9 липня, але майже одразу знову виїхав за кордон.

Заступниця голови комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки Мар’яна Безугла (“Слуга народу”) в інтерв’ю УП повідомляла, що Льовочкіна планують виключити у Раді зі складу комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, і сьогодні вже маємо це рішення.