У село Ласточкине Донецької області, яке розташоване під нещодавно захопленою росіянами Авдіївкою, ймовірно увійшли окупаційні сили РФ.

Про те, що ворожі війська вдерлися в населений пункт, повідомляє BILD в Telegram, посилаючись на відомості експерта видання з аналізу відкритих даних Юліана Рьопке.

«У Донецькій області російські війська увійшли в село Ласточкине за 2 км на захід від Авдіївки…», — стверджує аналітик.

За даними експерта, вороги також зайшли в село Роботине Запорізької області. Експерт зіставив відеозаписи з фронту з мапою місцевості і дійшов висновку, що в Запорізькій області російська армія продовжує ліквідацію виступу навколо Роботиного. Останнім часом окупанти нібито знову захопили більшу частину села.

«У Запорізькій області ЗС РФ продовжують ліквідацію виступу навколо Роботиного…», — зазначив аналітик.

За підрахунками Репке, за останні чотири дні України втратила чотири села на різних ділянках фронту. Проте, важливо наголосити, що Генштаб наразі ці припущення не коментував.

Нагадаємо, увечері 24 лютого аналітики DeepState повідомили, що російські загарбники окупували Ласточкине. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

«Ворог окупував Ласточкине. … Продовжують тиснути на Сєверне та Орлівку», — йдеться у повідомленні.

До цього боєць 24-ї ОШБ «Айдар» Станіслав Бунятов із позивним «Осман» у своєму Telegram-каналі повідомив, що підрозділи Збройних сил України були змушені відійти з Ласточкиного для уникнення перекриття логістичних шляхів та збереження особового складу.