Росії катастрофічно бракує живої сили. Країна-терористка збирається мобілізувати ще пів мільйона окупантів. Їх планують кинути у наступ вже навесні та влітку 2023 року. 

Деталі розповів Вадим Скібіцький – представник Головного управління розвідки Міністерства оборони. Щоб підготувати військові формування країні-терористці знадобляться 2 місяці.  Скібіцький зауважив, що багато чого залежатиме від продовження поставок в Україну західних боєприпасів, а також – зброї. Вона необхідна, щоб оснастити нові резервні підрозділи.

“Якщо Росія цього разу програє, тоді Путін зазнає краху, – додав Скібіцький.

Зауважимо, у ГУР МО в січні 2023 року заявили, що Росія готується мобілізувати ще 500 тисяч окупантів. Це – на додаток до мобіків, яких забрали від жовтня минулого року. Естонська розвідка вважає, що нова хвиля мобілізації у Росії може розпочатися після Різдва. Відповідну заяву зробив керівник центру розвідки Збройних сил Естонії Марго Гросберг.  

Гросберг каже, що досвід минулої мобілізації в Росії свідчить про те, що на підготовку окупантів Росія витрачає від 2 до 3 місяців. Тобто Якщо після Різдва країна-агресорка почне нову хвилю мобілізації, то вже наприкінці березня або на початку квітня нових мобілізованих можуть відправити на фронт.  Скільки б росіян не мобілізували, Росія вже програла.