Російська влада виє, що такого ще не було! На Кримському півострові – переполох, туди залетіло багато ракет і безпілотників, а над півостровом постійно чергують розвідувальні літаки НАТО, словом, повний «фарш». Як виявилось, до такого розвитку подій окупанти точно не були готові, що призвело до знищення двох бортів МіГ-31.

Впродовж доби по аеродрому «Бельбек» українські сили двічі наносили удари, але ворог ніяк не відреагував на перший удар та не підготувався до наступного.

Про це розповів на одному з українських каналів авіаексперт, заступник директора компанії з виробництва засобів РЕБ Анатолій Храпчинський.

«Ворог не очікував того, що Україна може так активно бити. Крим стає не тільки непридатним для російських морських сил, але й для повітряних сил півострів теж є небезпечним. Українські військові дедалі більше ускладнюють можливість перебування ворога в тимчасово окупованому Криму», — розповів Анатолій Храпчинський. Нагадаємо, що постійні атаки змусили РФ прибрати свій флот з Криму, і така ж доля чекає російську авіацію — її або повністю знищать, або їй доведеться тікати далеко на територію РФ.

Насправді, що і літаки, і установки ППО далекого радіусу дії – це важливі цілі, навіть якщо вони перебувають далеко від головних місць, де розвиваються події, – Харківщини, Очеретиного Донецької області тощо. Кожне знищення такої установки чи літака – це серйозні результати, і якщо російську авіацію вдасться прибрати з Криму або віддалити від лінії фронту, це буде великим бонусом.

Нагадаємо, внаслідок удару по аеродрому «Бельбек» у тимчасово окупованому Криму було уражено два російських винищувачі МіГ-31, а також зенітну ракетну систему противника великої та середньої дальності С-400.