Станом на 18 травня поточного року, окупанти зазнали ледь не найбільштх втрат з початку повномаштабного вторгнення. ЗСУ влаштували їм спекотну ніч. Але як зазвичай, попри втрати у живій силі та техніці ворог не відмовляється від своїх намірів. Щоправда, їхні наміри не мають жодного успіху, адже ЗСУ все швидко перетворюють на металобрухт — 165 одиниць техніки та озброєння вдалося ліквідувати лише за добу.

Не лише на полі бою наші сили працюють, але й українські військові продовжують атакувати ворожі цілі в РФ та на окупованих територіях, використовуючи, зокрема, ударні безпілотники.

Протягом останніх п’яти днів українським військовим вдалося уразити кілька ворожих об’єктів, про що свідчить опублікована карта ударів в Мережі. Так, у період з 12 по 17 травня, українська армія вразила на російській території та в окупованому Криму такі цілі: шість нафтопереробних заводів; аеродром (двічі); — Підстанцію; залізницю; підприємство оборонно-промислового комплексу; металургійне підприємство.

Також, як відомо, минулої ночі безпілотники атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Севастополі. Це бумеранг за українські міста.

Місцевий гауляйтер Михайло Розвозжаєв у своєму ТГ-каналі доповів про поточну ситуацію. Пишуть, що атака на Севастополь супроводжувалася численними вибухами, яку окупаційна влада пояснювала мешканцям як «роботу ППО». Проте повідомляється, що місцева електропідстанція вийшла з ладу, причому надовго.

За словами ставленика путінського режиму в Севастополі Розвозжаєва, після нічної атаки БПЛА призупинено роботу підстанції, у місті, як він висловився, «точкові відключення». Також гауляйтер пише, що в Севастополі скасовано заняття у всіх школах, закладах середньої освіти та дитячих садках.