Російські окупанти при втечі з позицій не встигають знищити свою техніку та військові склади. Окупанти намагаються врятуватися і зовсім не думають про те, що вони залишають після себе.

У Харківській області виявили великі запаси боєприпасів окупантів. Про це сказав військовий експерт Олег Жданов під час стріму на ютуб-каналі.

Артилерія, яка йде разом із військами та яка відступає, не встигає розвернутись і нанести вогневий удар по залишених складах. За словами Жданова, такий відступ на Харківщині – це панічна втеча, яка відбувається за принципом “кожен сам за себе”. Тобто, один підрозділ тікає і навіть не розуміє, чи біжить поряд інший підрозділ чи ні. У цей час відбувається повна втрата керування військами. Окупанти не задумуються про знищення складів і боєприпасів.

Жданов додав, що коли окупанти закінчують відступ, то іноді вони вже не дістають до місць, де залишили боєприпаси і техніку.

Ми ж починаємо її швидше вивозити, розуміючи, що вони знають координати. А завдавати удари далекобійними системами (ракетами) росія не може. Бо не так залишилось багато ракет, щоб наносити по кожному скупченню кинутої техніки,– розповів військовий експерт.

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, що зараз зникають деякі зразки російської військової техніки, які є унікальними. Наприклад, бойова машина вогнеметників (БМО-Т). Вона була вироблена в кількості 10 одиниць, з них як мінімум 4 були знищені в Україні.

Також в окупантів виникають труднощі з новітніми танками T-90. Вони отримують їх виключно за рахунок глибокої модернізації T-72.