Кожного дня ЗСУ прикладає усі зусилля у війні проти Росії.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович вважає, що головною проблемою України у війні проти Росії є брак піхоти, яка їде на бронетехніці під прикриттям і забезпечується потужним артилерійським вогнем. Саме бронетехніки бракує для початку контрнаступу ЗСУ.

Проте партнери передадуть Україні цю техніку в серпні.

Про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів в інтерв’ю телеведучій на 1+1 Наталії Мосейчук 13 липня.

“В чому головна проблема цієї війни для України? Не вистачає піхоти, яка їде на бронетехніці під прикриттям і забезпечується потужним артилерійським вогнем. З артилерійським вогнем ми більш-менш виправили ситуацію. А сьогодні Польща передала наступну партію “Крабів”. Це дуже якісна гаубиця. Скільки – не кажуть. Але, оскільки вони мають передати 58 загалом, я думаю, що десяточок якийсь передали”, – поінформував Арестович.

Він пояснив, що це радикально змінює ситуацію на фронті.

“Шість таких гаубиць – це бригадний комплект. Тобто якщо 12 передали – дві бригади, значить, у нас є”, – сказав радник голови ОП.

“Але головна проблема, в чому досі переважають росіяни, – це піхота на броньованій техніці. Тому що вона ­– головний засіб війни. Ми багато кажемо про HIMARS, і це дуже важливо насправді, воно радикально змінює ситуацію на полі бою. Але все ж таки все вирішує піхота, яка сидить на бронетехніці і яка просувається з артилерійським вогнем потужним. І якщо з артилерійським вогнем у нас все більш-менш, то піхоті не вистачає бронетехніки. Саме тому провідні військові експерти світу кажуть про бронетехніку. Це дійсно потреба номер один”, – наголосив Арестович.