Нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура звернувся до прем’єра Дениса Шмигаля та голови наглядової ради «Нафтогазу» Клер Споттісвуд з вимогою звільнити голову правління НАК Андрія Коболєва та скасувати збільшення тарифів на газ «Нафогазу», запланованих на січень 2021 року.

Про це Качура повідомив у Telegram.

«Разом з колегами ми ще 27 грудня звернулися до Прем’єр-міністра та Голови Наглядової ради НАК» Нафтогаз України «з вимогою зупинити підвищення тарифів і негайно звільнити Коболєва з займаної посади. На наступний день Прем’єр публічно відповів, що дав доручення в.о. міністра енергетики Вітренко та Антимонопольному комітету перевірити обґрунтованість цін на газ для населення.

Усе експертне середовище в один голос говорить – підземні сховища заповнені як ніколи. Подорожчання цін на газ несе виключно штучний характер!

Я буду вимагати звіту Дениса Шмигаля на наступному засіданні фракції «Слуга народу» щодо підняття тарифів для населення, термінів їх зниження і свідомого доведення до збитковості керівництвом Нафтогазу своїх дочірніх підприємств.

Я особисто голосував за уряд не для того, щоб вони займалися тарифним геноцидом населення в і так надскладних економічних умовах!», – написав він.

В свою чергу, саме наступний Майдан, тарифний, може стати останнім. Про це попередив Голова Політичної партії «Сила і Честь», екс-голова Служба безпеки України, екс-заступник Секретаря Рада національної безпеки і оборони України, тричі екс-голова Комітету з питань розвідки при Президентові України, доктор технічних наук Ігор Смешко.

«Наче в пустелю були попередження. І жодне, навіть «патріотичне», ЗМІ не підтримало їх. Не кажучи вже про масові олігархічні «Інтер», 1+1, Телеканал ICTV, – наголосив політик. Надаючи посилання на свої попередні заяви щодо корупційних схем та оборудок, які призвели до неймовірно високих комунальних тарифів, він також нагадав про свою майже дворічну заяву, що «наші тарифи — один із найстрашніших злочинів влади проти народу»

Ігор Смешко також згадав пресконференцію, яка відбулася 12 липня 2019 року в агентстві «Інтерфакс-Україна» про масштабні фінансові махінації НКРЕКП.

Саме тоді Голова Політичної партії «Сила і Честь» разом з однопартійцями розповіли про наймасштабнішу фінансову оборудку в історії сучасної України, до якої було безпосередньо причетне колишнє керівництво України та представники державного регулятора у сферах енергетики та комунальних послуг – НКРЕКП. Ця оборудка коштувала громадянам України приблизно 200 млрд грн або по 20 тис. грн з кожної сім’ї.
«Дійсно, немає Пророка у Вітчизні нашій…», – зазначив Голова Політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко.