З таким ворогом, як Російська Федерація, цілком можливо воювати до самого кінця

Про це написав головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний у Facebook за підсумками розмови з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

“Актуалізував питання надання Силам оборони України озброєння, боєприпасів і техніки, необхідних для стримування російської повномасштабної агресії”, — наголосив Залужний.

Також, як заявив головнокомандувач ЗСУ, він поділився з генералом Міллі своїм головним висновком активної війни з Росією.

“З таким ворогом не тільки потрібно, а й цілком можливо воювати до самого кінця”, — підкреслив Залужний.

Він висловив сподівання з приводу подальшої дієвої підтримки в реалізації планів Генерального штабу Збройних сил України.

Нагадаємо, представник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що російські окупанти намагаються за всяку ціну захопити нові території. На сході ворог поміняв тактику і хоче прорвати лінію оборони українських захисників.

“Але сказати, що вони повністю перейшли на тактику, яка може переломити хід подій, я б не сказав. Попри зміну тактики, їм не вдається найголовніше – системно прорвати нашу оборону, вийти на оперативний простір, зайти вглиб нашого Донбасу і продовжувати окупувати нашу територію”, – сказав Череватий.