Колишній заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов виклав у мережу розмову-компромат голови парламентського Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Сергія Пашинського.

За "аудіофайл і хорошу роботу" він подякував главі СБУ Василю Грицаку. Про це Портнов написав у своєму Telegram-каналі.

Про це Портнов повідомив у своєму Telegram-каналі, опублікувавши посилання на саму розмову при участі Пашинського.

За опублікований компромат він подякував главі Служби безпеки України Василю Грицаку. За словами юриста, у розмові прекрасно все – "як годував з руки депутатів, призначав начальників поліції, безстрашно ображав і давав завдання голові НАБУ".

"Трохи незрозуміло, чому називає Посла повією і Генерального прокурора гомосексуалістом, але це мабуть видатки виробництва або така подяка за закриття кримінальної справи про стрілянину Пашинського у київського перехожого", – написав Портнов.

Нагадаємо, Портнов прокоментував заяву адвоката екс-президента Петра Порошенка Ігоря Голованя про те, що його заяви в Державне бюро розслідувань є юридичним тролінгом.

Про це Портнов повідомив у своєму телеграм-каналі.

"Друзі, вважаю, що головний і ключовий сигнал цієї новини в тому, що Порошенко найняв собі адвоката. А це поступовий перехід з риторики важливого державного діяча в якісно інший порядок денний – у судовий і кримінальний. І тут ми допоможемо з інформаційними приводами і перевтіленням фігуранта з моралізаторського пафосу в кримінально-правовий", – написав відомий юрист.