Українська армія має програму розвитку, яка складається з 3 етапів. Її вже реалізовують, тому військові здатні захищати кожен регіон та місто, зокрема зі сторони Росії та Білорусі.

В інтерв’ю кримським журналістам перед запуском Кримської платформи Володимир Зеленський заявив, що Україна не забуває про інтереси Росії та готова протидіяти.

Армія готова до різних кроків зі сторони Росії.

Спілкувався президент з журналістами на острові Зміїний одразу після проведення там військово-морських навчань. Він наголосив, що острів – українська земля, яку армія готова захищати з усією наявною потужністю.

У нас є програма розвитку армії, яка складається з 2 етапів. Ми їх активно проходимо і вже видно, що ми здатні захищати кожен регіон, аеропорт, місто й острів Зміїний,– зазначив Зеленський.

Він додав, що Україна усвідомлює, які задуми є у спільних російсько-білоруських військових навчань “Захід-2021”. Тому військові готові до різних кроків зі сторони цих держав.

Стратегічне навчання пройде на полігонах Росії та Білорусі з 10 по 16 вересня.

Його тема: “Застосування угруповань військ в інтересах забезпечення військової безпеки союзної держави”.

Експерти розглядають цей захід як один з основних на шляху поглинання самостійності Білорусі Росією і бачать у них небезпеку для України.