Третій президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю Гордону розповів, що у 2008 році два тижні шукав на той момент прем’єр-міністерку України Юлію Тимошенко, щоб вона підписала листа до генсека НАТО із проханням про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО.

“Коли я домовився по темі НАТО, ПДЧ, і воно ставиться у порядок дня, європейці, можна сказати, попросили: “Пане президенте, ми б хотіли, щоб це клопотання про ПДЧ підписав голова парламенту і прем’єр-міністр”. Голова парламенту [Арсеній Яценюк] на другий день підписав після мене, а прем’єр-міністра я тижнів два шукав”, – сказав він.

Гордон запитав після цього: “Вікторе Андрійовичу, ви Юлії Володимирівні все вибачили?”

“Та не те що… Вона в нас забрала років 15. Років 15 демократичного гарного розвитку. Давайте не забувати, коли ми говоримо про 2005–2010-й, Україна мала найвищі економічні темпи у Європі. Нижче 7% приросту [ВВП] ми не опускалися. У нас були квартали, де 14% було”, – відповів співрозмовник. А на чиєму боці ви, на Боці Ющенко чи Тимошенко? Пишіть думки у коментарях.

Окрім того, третій президент України заявив, що диктатора Володимира Путіна цікавили теми російсько-українського протистояння упродовж усієї історії.

За словами Ющенка, коли він  як прем’єр-міністр і президент України зустрічався з Путіним, вони обговорювали різні історичні періоди.

«Його не просто цікавила, а дуже дивувала частина моєї політики, яка стосується національного усвідомлення… Чому так багато уваги я приділяю цьому питанню. Хто для мене герой України? Це той, хто присвятив своє життя, дуже часто йшов на смерть заради боротьби за незалежність, суверенітет і волю моєї нації. Це мій герой. Тепер називайте будь-яке прізвище, якщо він підходить під цей вимір, я скажу: “Це мій герой», – наголосив Ющенко.