В Офісі президента закликали керівництво НБУ “відкинути персональні амбіції та працювати заради однієї мети – макроекономічної стабільності України та процвітання кожного громадянина”.

Про це йдеться у повідомленні ОП у Telegram.

“Хоч президент не може й не буде втручатися у будь-яке розслідування, що триває, ми закликаємо всіх відповідних посадових осіб діяти виключно в інтересах України та не переслідувати будь-які особисті інтереси при виконанні своїх обов’язків.

Офіс президента Володимира Зеленського за підтримки західних партнерів України продовжуватиме робити все необхідне, щоб повернути всі вкрадені в українського населення кошти, включно з грішми, пов’язаними з Приватбанком”, – йдеться у позиції ОП.

Окрім того, на ситуацію відреагував екснардеп Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі. Далі подаємо його слова без змін.

“Боротьба в Нацбанку дісталася до Офісу президента. Лінія конфлікту – глава Нацбанку Кирило Шевченко і перший заступник Катерина Рожкова, яка дісталася йому у спадок. Медіа пишуть, що Рожкову нібито підозрюють в розтраті при замовленні аудиту Приватбанку силами агентства Kroll і найму юристів для суду в Лондоні.

Насправді, ніяких підозр нікому не висунуто, є стара фактова справу, розпочата генпрокурором Луценко після “випадкової” зустрічі з Коломойським в Амстердамі. Сама Рожкова каже, що з нового знає тільки про внутрішню перевірку, яку почав Шевченко. Офіс президента закликав вести себе по-дорослому і не підставляти їх перед міжнародними партнерами. І заодно передав привіт Коломойському, пообіцявши боротися за повернення виведених грошей з Приватбанку”, – написав Лещенко.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.