Президент України Володимир Зеленський призначив шоумена і народного депутата від “Слуги народу” Олександра Скічко губернатором Черкаської області.

Відповідний указ глава держави підписав у п’ятницю, 29 січня.

“Призначити Скічко Олександра Олександровича головою Черкаської обласної державної адміністрації”, – йдеться в документі.

Перед цим президент звільнив Віктора Гусака від тимчасового виконання обов’язків голови Черкаської обладміністрації, підписавши відповідний указ №37 / 2021.

В Офісі президента Зеленський зустрівся з новим головою ОДА і вручив йому службове посвідчення.

“Бажаю вам успіху на посаді. Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність в питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському комітеті з питань транспорту допоможуть в реалізації важливих для розвитку області проектів. Будівництво доріг, залучення інвестицій і поліпшення добробуту людей – все те, в чому потребують жителі Черкаської області “, – сказав глава держави.

Нагадаємо, до своєї політичної кар’єри Скічко став фіналістом шоу “Україна має талант” і деякий час вів передачу “Підйом”. Піком його кар’єри в шоу-бізнесі стала стала відведена йому роль провідного міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, який проходив в Києві.

У 2019 після парламентських виборів Скічко став народним депутатом Верховної Ради від партії “Слуга народу”.

20 січня цього року Кабмін затвердив кандидатуру шоумена на пост губернатора Черкаської області.