У 2024 році в рамках стратегічних змін посаду Головнокомандувача Збройних Сил України може зайняти один з декількох цікавих особистостей.

Кирило Буданов, очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони, генерал Євген Мойсюк, командувач Десантно-штурмових військ, або Олександр Сирський, командувач Сухопутних військ та східного фронту — саме про них написала одна із скандальних народних депутатів від «Слуги народу» у своєму телеграм-каналі. Легко здогадатися, хто це — славнозвісна Мар’яна Безугла. Вона давно відома часом божевільними заявами, однак віддавати комусь іншому свій хайп не бажає, тому продовжує строчити гучні пости.

Безугла не вказує джерело своїх відомостей щодо заміни Валерія Залужного та можливих кандидатів на його посаду. Загалом депутатка порівнює Головнокомандувача ЗСУ з «диригентом українського війська», який може «змінити музику війни».

За думкою нардепки, Буданов є особою, яка здатна на вельми сміливі рішення та фактично не обмежений лімітами креативності чи стоп-сигналами. З іншого боку, його призначення може викликати корупційні ризики та інтриги, які можуть бути важливими для спецслужб, але не є належними для армії.

Євгена Мойсюка депутатка описує як «аполітичного технократа, не схильного до кулуарних розборок». За її словами, він відмінно орієнтується в ЗСУ та має чітке уявлення про особливості кожного їхнього представника. Проте в той же час «слуга» зауважує, що він «страждає від абсолютизму та поверхневості доктора».

Також виділяється особлива увага до Олександра Сирського та про те, як він розробляв та відстоював Харківський контрнаступ перед вищим керівництвом. Зараз, за словами Безуглої, Сирський «сидить на двох стільцях» — він обіймає посади командувача сухопутних військ та командувача східного фронту. Ця подвійна роль викликає проблеми в системі та відкриває простір для маніпуляцій і генеральських розборок.