“Антиколомойский” закон сьогодні і це здорово, розпочала свій пост у фейсбуці Ліза Богуцька, соратниця Саакашвілі та депутатка від Слуги народу.

Але сьогодні голосували ще один з-н “Аваковський” – “Про внесення змін до деяких законодавчих АКТІВ України відносно Вдосконалення правових засад ДІЯЛЬНОСТІ Національної Гвардії України (№3105)”

А насправді закон про розширення повноважень нацгвардії.
Антон Геращенко розповів, що найголовніше це безпека наших громадян на вулицях країни.
Наче без цих розширених повноважень небезпека нам гарантована.

Нагадаю, що під час голосування за зміни до бюджету під час короновірусу карантину з усіх міністерств були зняті величезні кошти. Крім МВС.

Наприклад, з 7 млрд бюджету Мінкульту було знято 3 млрд. До 92 (!!!) млрд бюджету МВС було додано 200 млн.
Тепер виявилося, що повноважень не вистачає.

Я голосувала проти.
За повторне друге читання і повернення на доопрацювання в комітет-утрималася.

Закон знятий з розгляду. І в найближчий рік не може бути внесений до Парламенту.

Останнє:
Головний запит виборців на на розширені повноваження нацгвардію або поліції, а на справедливість і невідворотність покарання. А в цьому у нас величезна дірка!

Варто зазначити, що сам Новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі заявив 8 травня в ефірі телеканала “24”, що в його функції не входять конфлікти, зокрема із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

“Коли я повернувся до України, кожне друге запитання було “коли ти нападеш на Авакова?” – сказав Саакашвілі. – Це не моя функція. Я не хочу бути в центрі конфліктів. Я хочу результатів. Зараз в Україну приходить дуже велика хвиля кризи”.

Голова Виконкому реформ нагадав, що підґрунтям інциденту був конфлікт навколо Одеського припортового заводу, а Аваков і “Народний фронт” були у нього втягнуті.

“Я не знаю, як вважає Аваков, що в нього, може, й був особистий конфлікт зі мною, але в мене був конфлікт із системою. І там було багато особистостей, не тільки Аваков, але він був їх фронтменом. Він там їх захищав. Але це не була сутичка з ним чи проблеми з ним”, – пояснив Саакашвілі.

Окрім того як ми вже повідомляли, політик вчора заявив, що у нього немає власної програми та наголосив, що головою Нацради реформ є президент Володимир Зеленський, який її ініціюватиме та затверджуватиме.

“Я не сприймав це серйозно, поки не почув, що навіть депутати Верховної Ради серйозно обговорювали цю програму, хвилювалися у своїх депутатських групах і чатах”, – зазначив політик.

“Так ось, дорогі мої. Ніякої окремої програми Саакашвілі не існує. Є Національна Рада реформ, головою якої є президент Зеленський. Будь-яка програма Національної Ради затверджуватиметься президентом, й буде ініціюватися президентом”, – сказав Саакашвілі.