Заступник глави Офісу Президента Володимира Зеленського Юрій Костюк розповів, що глава держави під час написання промов вдається до допомоги вузького кола своїх соратників.

Подробицями поділився він в інтерв’ю “Громадському”. У Костюка запитали, хто ж складає тексти, які все ще рясніють фразами в стилі “Кварталу 95”.

“Я допомагаю. У нас є таке вузьке коло креативних людей. Головний у нас райтер, насправді, – президент”, – запевнив чиновник.

“У нас немає такої схеми, прийшов я, приніс три сторінки тексту, і президент це просто прочитав і потім сказав. Ключові важливі масштабні звернення, якщо це не спонтанні – обговорюються”, – додав він.

Так, Костюк розповів, що звернення до президента Росії Володимира Путіна із закликом поговорити на тлі скандалу з телемостом писали спільними зусиллями. Аналогічна ситуація і з промовою на інавгурації.

“Там дуже багато є думок і таких знахідок особисто президента. У нас є також і Сергій Шефір, який працював у “Кварталі 95”, я, який працював у “Кварталі 95”. Часто ми обговорюємо певні речі, і потім якось формується , – резюмував він.