Організатор замаху на херсонську активістку Катерину Гандзюк, яка померла 4 листопада, отримав гроші для передачі виконавцям від Ігоря Павловського — помічника народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Миколи Паламарчука.

Про це повідомив Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова, з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що слідство підозрює Павловського в передачі грошей ймовірному організатору нападу на Гандзюк Сергію Торбіну, але поки він не є офіційним підозрюваним.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Ігор Павловський — помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука, згідно з відкритими даними — заступник громадського формування з охорони громадського порядку «Чорний туман». Організацію створено навесні 2018 року у Новій Каховці, до неї входять колишні бійці добробатів, учасники бойових дій. Інші місцеві ветеранські угруповання закидають «Чорному туману» «кришування» інтересів Паламарчука», — йдеться у повідомленні.

За даними The Newsroom, депутат Паламарчук є «смотрящим» президента Петра Порошенка на Херсонщині, якого місцева громада неодноразово звинувачувала в корупції та рейдерстві сільгосппідприємств.

У коментарі Громадському Паламарчук спростував цю інформацію.

«Це брудна брехлива маніпуляція, яка не відповідає дійсності. Це все одно, що я вбив Кеннеді, який я «смотрящій»? я 30 років пропрацював в правоохоронних органах. В мене дійсно є такий помічник Ігор Павловський, він живе в Херсоні. Але до чого тут я? Якщо є така інформація, то хай його затримують. Але до чого тут я?», — сказав депутат.

Він також додав, що спілкувався з Павловським на цю тему.

«Я з ним спілкувався, я йому сказав, якщо ти маєш до цього відношення, то йди в правоохоронні органи. В нього піднявся тиск, його забрала швидка. В мене 30 помічників, я можу знати всіх помічників, я можу знати, з ким він зустрічався і кому перейшов дорогу?», — розповів Паламарчук.

Депутат наголосив, що підтримує створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування убивства Гандзюк.