Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхель Саакашвілі заявив, що грузини відберуть України у президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, передає Корупція.Інфо

Популярне: Він колись договориться! Наєм зробив ШОКУЮЧУ заяву! Від цих слів все стає зрозуміло!

"Цей прокрадений депутат" Народного фронту ", Ім'я якого схоже на подвійну спробу вимовити англійське слово, що позначає відрізок часу, знову про грузин. Цьому посіпаці справжньому українцю Авакова не хочеться, щоб грузини брали участь в очищенні української влади ", – заявив Саакашвілі.

Відзначимо, так він прокоментував заяву нардепа Дейдея, який після звинувачення ГПУ заявив, що боровся в Одесі з грузинською мафією.

"Ви знаєте, як в Одесі ми боролися з грузинською мафією … Зараз, коли ми змогли їх всіх звідти вигнати, виходить така розправа. Так не повинно бути, Юрій Віталійович Грузини не повинні правити у нас в країні ", – сказав нардеп.

У той же час, за словами екс-голови Одеської ОДА, грузини в Україні "намагаються зупинити грабіж українців".

"Обурюйтесь на здоров'я, тільки корито ваше ми прикриємо, а Україну заберемо у Порошенко, Гройсмана і Авакова і реально повернемо звичайним, настраждавшимся українцям. Україно, час перемагати!" – додав Саакашвілі