Національний банк України відновив курс валют на понеділок, 3 лютого

Курс долара 3 лютого складе 25,02 гривні за одну одиницю. Курс євро буде 27,65 гривні за одну одиницю. При цьому днем раніше, 2 лютого, в неділю, долар був дешевший на 11 копійок, а євро на 18 копійок. Про те пише офіційний сайт НБУ.

Варто відзначити, що подорожчали і польські злоти. У понеділок їх ціна складе 6,42 за одиницю, тоді як у неділю ціна була 6,41. Це на одну копійку дешевше, ніж в перший робочий день лютого.

Раніше ми повідомляли, що при несприятливому збігу обставин, курс гривні може впасти до 28 за долар.

Незважаючи на заспокійливі заяви урядовців, курс гривні продовжує падати. В кінці січня курс від Нацбанку наблизився до психологічно важливої позначки в 25 грн (24,92), а на міжбанку за долар вже давали 25,02 грн. Що буде з доларом в найближчі місяці 2020 року розповіли експерти.

Так, економіст Андрій Мартинов зазначив, що курс валют в Україні знаходиться під впливом різних факторів, серед яких він виділив подовження НБУ гри з внутрішніми борговими зобов’язаннями, можливе прийняття в лютому – березні закону про ринок сільськогосподарських земель і отримання 500 млн євро кредиту від ЄС