З лютого українцям варто готуватися до подальшого зростання тарифів на опалення.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

«Киянам, які отримали платіжки за опалення понад 3000 тисяч гривень, потрібно звертатися в КМДА. Чи  могли настільки вирости платіжки після нових тарифів на опалення. Це або помилка, або платежі пораховані за кілька періодів », – сказав В. Землянський.

За його словами, ситуація із завищеними платіжками негативно вплине на ситуацію з оплатою комуналки.

«Це провокує неплатежі. У підсумку кияни і жителі Каховки, яким за опалення 2-кімнатної квартири їм треба віддати від 4 до 5 тисяч гривень, просто перестануть платити. Навіть після останнього подорожчання газу, тарифи на опалення не повинні бути такими високими. Але ми ще не знаємо, які платіжки прийдуть в лютому. Це лише початок. Тобто, українцям варто готуватися до подальшого зростання тарифів на опалення », – резюмував В. Землянський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що кияни почали отримувати платіжки з величезними сумами за опалення. У багатьох в грудні плата за тепло раптово зросла майже в два рази. У соціальних мережах люди пишуть, що у них в платіжках вказані набагато більші суми. Зокрема, одній мешканці Києва за квартиру в 60 кв. м нарахували аж 2120 гривень. Інша повідомила, що у неї в платіжці зазначено понад 3000 гривень. Жителі Каховки на Херсонщині шоковані отриманими платіжками, бо за опалення 2-кімнатної квартири їм треба віддати від 4 до 5 тисяч гривень.