Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не голосуватиме за призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка першим віце-прем’єром – міністром енергетики в разі, якщо відповідний проєкт постанови буде втретє внесено на голосування.

Про це він заявив у інтерв’ю Бабелю.

Спікер відмітив, що кандидатуру Юрія Вітренка можна вносити ще раз і розповів про процедуру її розгляду.

“Можна вносити скільки душі завгодно. Процедура наступна: фракція ухвалює рішення, вносить подання премʼєр-міністру, той вносить його до парламенту, ваш покірний слуга його розписує, комітет розглядає, і готові документи йдуть знову в зал”, – сказав Разумков.

На запитання щодо підтримки кандидатури Вітренка в разі третього голосування Дмитро Разумков відповів так: “Я намагаюся бути послідовним”.

Окрім того, Разумков запевнив, що не має ніяких зв’язків із Рінатом Ахеметовим.

“Я не знайомий з Рінатом Леонідовичем і не зустрічався з ним. Усіх інших великих бізнесменів певною мірою я знаю, десь перетинався. Якщо виходити з цієї логіки, можемо з вами пройтися: я зʼявляюся на каналах Ріната Леонідовича?”.

Спікер запевнив, що відвідує не тільки канал “Україна 24”, а й багато інших.

“Ідемо далі. Я зʼявляюся на каналах, повʼязаних з Ігорем Валерійовичем? Так. Буваю і на ICTV, 112, NewsOne. На ZIK давно не був, але зʼявляюся. «Прямий», «5 канал». У мене, як мені здається, хороші взаємини з журналістами. Хотілося б, щоб так було й надалі”, – заявив спікер.

Однак Дмитро Разумков уникнув прямої відповіді на одне з найважливіших запитань. Спікера запитали, чи являється він конкурентом Володимира Зеленського, на що той відповів, що не буде конкурувати в хороших справах і в хороших досягненнях для країни.