Днями президент США дав розлоге інтерв’ю у якому назвав президента РФ “вбивцею” та попередив, що той “заплатить ціну” за втручання у вибори у їх країні. Також глава Білого дому наголосив, що ще наприкінці січня він попереджав Путіна про наслідки від таких дій РФ.

“Він заплатить ціну”, – сказав Байден. “Ми довго розмовляли, він і я, я знаю його відносно добре. І розмова почалася з того, що я сказав: “Я знаю вас, і ви знаєте мене. Якщо я встановлю, що це сталося, то будьте готові”, – сказав Байден в інтерв’ю ABC News.

Журналіст запитав у Байдена: “Так ви знаєте Володимира Путіна. Ви думаєте, що він вбивця?”

“Ммм, так”, – відповів Байден.

Хоча президент сказав “ви побачите”, що Путін “заплатить”, він не став вдаватися у подробиці.

Варто також наголосити, що глава МЗС Дмитро Кулеба назвав черговим гучним фіаско Росії звіт американської розвідки, яка не знайшла ознак втручання України у вибори в США.

“Кінець міфу про “втручання України у вибори”. Розвідувальне співтовариство США не знайшло жодних ознак причетності українського уряду до підривних заходів проти США. Втручання здійснювала Росія, яка також прагнула зменшити підтримку України з боку США. Чергове гучне фіаско РФ”, – написав Кулеба у Twitter.

Як повідомлялося, Офіс директора національної розвідки США (ODNI) опублікував звіт про втручання в американські вибори в 2020 році, у якому йдеться, що втручання у вибори США було затверджено безпосередньо президентом РФ Володимиром Путіним.

Особливу увагу розвідка США звертає на розгортання медіакампанії щодо начебто корупційних зв’язків Джо Байдена та його сім’ї з Україною. При цьому в США наголошують, що в них немає жодних доказів, що до цього міг бути причетний уряд України.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.