Радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк оприлюднив на своїй сторінці в Facebook ряд лайливих образ на адресу намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, посилаючись на Facebook Шкіряка.

Як відомо, 30 листопада 2018 співробітники СБУ провели обшуки в Києво-Печерській Лаврі в селі Вороньків Бориспільського району Київської області, і в будинку митрополита Павла. У той же день Радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднив повідомлення, в якому повідомив про проведення обшуків і супроводив це повідомлення поруч лайливих образ на адресу священнослужителя.

"Путінсько-гундяєвський щур. Ненавидить Україну, українців і все українське", – охарактеризував Шкіряк намісника Києво-Печерської лаври.

Він також нагадав, що "у цього московського упиря" тривають санкціоновані обшуки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Ознайомившись з повідомленням державного службовця З.Шкіряка, віруюча громадськість України очікує, коли саме Служба безпеки України проведе детальний аналіз його сторінки на предмет порушення та статті 161 Кримінального кодексу і буде здійснено обшук щодо цього в приміщеннях, пов'язаних з цією особою. Варто зауважити , що п. 2 цієї статті КК визначає більш суворе покарання в разі, якщо злочин скоєно державним службовцям ", – йдеться в повідомленні УПЦ.