Мешканка селища Бабаї на Харківщині 15-річна Аліса Онищук зникла вранці 2 листопада дорогою на навчання. Наступного дня її знайшли мертвою біля посадки поблизу Покотилівсько-Бабаєвського пішохідного мосту. Це неподалік від її дому. Згідно з офіційною версією поліції, видимих ознак насильства на тілі дівчини не виявлено. Остаточні висновки зроблять експерти після розтину.

Однак місцеві запевняють, на обличчі дівчини була кров та явні ознаки побоїв. Убивство могло бути ритуальним.

"Тіло знайшли біля лісу, стали ходити між кущів і виявили галявинку з сатанинськими символами і підвішеними убитими півнями", – розповідає жителька Бабаїв Марина.

Аліса закінчила Покотилівський ліцей. Цьогоріч вступила до Харківського архітектурно-будівельного коледжу. У день зникнення вийшла з дому о 7:20, поспішала на електричку. 

Популярне: Школа в Україні буде закінчуватися на 4 класі: які неочікувані наслідки реформи чекають на батьків

"Цього ж дня її мама теж вирішила поїхати до Харкова, пішла тим самим шляхом на поїзд і неподалік від моста знайшла кросівок Аліси", – розповідає сусід загиблої Андрій.

За його словами, мати дівчини Вікторія Онищук намагалася шукати доньку сама, але пошуки не увінчалися успіхом. Тоді жінка забила на сполох і зателефонувала до поліції.

Після таємничої загибелі Аліси молодь боїться виходити з дому і множить страшні чутки про те, що з колонії втекло 3 ув'язнених, які ґвалтують і ріжуть дівчат. Користувачі інтернету навіть згадали про "Бабаївського маніяка", який вбивав дівчаток і жінок на початку 90-х. Тоді душогуба нібито зловили, але жителі селища побоюються, що він міг вийти з в'язниці та продовжити вбивати.

В управлінні пенітенціарної служби чутки про втечу засуджених категорично спростували