Сьогодні під час панельної дискусії на форумі YES Brainstorming в Києві секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що зараз працюють над ідентифікацією олігархів у аграрній сфері які як він виразився:

“Десятки років в Україні саме латифундисти, яким потрібен був час, щоб накопичити свої земельні [ресурси] користувалися можливістю, корумпували нашу Верховну Раду, і вона постійно відмовляла у вільному продажу землі […] Але ми сьогодні маємо вже не менше двох- трьох олігархів саме в аграрній сфері, які побудували свою систему “, – зазначив він.

Таким чином секретар Ради нацбезпеки і оборони України пролив світло на те, що наразі основною роботою є саме ідентифікація олігархів в аграрній сфері, які накопичили статки саме завдяки забороні вільного продажу землі В Україні.

На цей час з позиції конфіденційності Данілов не став називати імена і прізвища тих олігархів про яких він зазначив у повідомленні. Але насправді важливим є сам факт того що робота у цьому напрямку проводиться і скоро ми зможемо спостерігати її результати.