Приходити на телеканали, де створюються умови по дискредитації представників найбільшої парламентської фракції і правлячої партії, це дурна ідея. Про це народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв сказав в інтерв’ю “Цензор.НЕТ”.

“Я стверджував (і деякий час ця точка зору була прийнята як наша політика), що ходити на канали, де спеціально створюються умови по дискредитації представників найбільшої парламентської фракції і правлячої партії, – нерозумно. Тому що, приходячи туди, ти дозволяєш дискредитуватиме не тільки себе, але і всіх нас, починаючи з президента і закінчуючи будь-яким рядовим депутатом Верховної Ради “, – поділився своєю думкою нардеп.

У зв’язку з цим Потураєв мав на увазі канали, які пов’язують з п’ятим президентом України Петром Порошенко, які, за його словами, займалися “політичним хейтерством”.

“Такі ж маніпуляції, пересмикування, відверта брехня щодо наших політичних ініціатив. З іншого боку, вони хоча б не становлять загрозу національній безпеці України. Я говорив: залишимо їх варитися у власному соку. А самі будемо ходити в якісь інші формати. Їх досить. Є ж “Суспільне”, наприклад. так, там насправді теж багато журналістів симпатизують, я б так сказав, періоду Петра Олексійовича. Проте там можна відстоювати свою точку зору “, – упевнений він.

Ходити на ток-шоу подібних телеканалів можна за умови, якщо представників “Слуг народу” прийде 10 чоловік, а критикують їх – по одному, вважає депутат.

“Адже нас-то в парламенті, вибачте, половина. Так де ж тоді журналістська об’єктивність? Адже якщо у тебе в студії від правлячої партії одна людина, а його атакує дев’ять інших учасників ток-шоу протягом кількох годин, – це ніяка не об’єктивність “, – вважає Потураєв.