Керівник ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський заявив, що Президент України Петро Порошенко пообіцяв сприяти у вирішенні питання доставки пенсій через Укрпошту.

Про це Смілянський заявив під час прес-конференції 1 листопада, повідомляє видання.

"Президент пообіцяв організувати процес таким чином, щоб це питання було вирішене і для працівників "Укрпошти" і для пенсіонерів", – зазначив він.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Керівник Укрпошти підкреслив, що обгрунтованим тарифом на оплату послуг за доставку і виплату пенсій є 1,78% (зараз діє тариф – 0,79%) суми пенсійних виплат в містах та 2,56% (замість діючого 1,56%) – в сільскої місцевості.

За словами Смілянського, на 5 листопада запланована його зустріч з президентом України про зміну тарифів на доставку пенсій.

Смілянський також заявив, що Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман отримав новий пакет документів про тарифи на доставку пенсій.

Директор ПАТ "Укрпошта" також сподівається, що зможуть з керівництвом Пенсійного фонду дуже швидко відпрацювати всі пропозиції.

"Моє відчуття, що після уваги керівництва країни до цього питання, рішення рухається. Всі зацікавлені в тому, щоб люди отримували пенсії. Всі розуміють, що крім "Укрпошти" дешевше їх ніхто не завдасть. Вже була спроба передачі функції доставки пенсій приватним компаніям, закінчилося все дуже погано: 30% не доїхало", – сказав Смілянський.

За словами Смілянського, питання з тарифами на доставку пенсій потрібно вирішити до 1 грудня, оскільки "Укрпошті" необхідно буде підписати договір з Пенсійним фондом, підготувати логістичну мережу.