Він також пригадав скандальні записи розмови Саакашвілі з Курченком.

Нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що готовий передати плівки нібито розмови з президентом Петром Порошенком про пов'язані з ним корупційні схеми.

Про це він написав на сторінці у Facebook., передає Корупція.Інфо.


"Я прошу. Беріть плівку на експертизу. Більш того, хочу заявити, що готовий надати НАБУ, або хто там сміливий, оригінал запису для експертизи. І пристрій, що хочете. Всіляко відкритий до співпраці з делікатної теми. Я відкритий і зацікавлений. Сподіваюся, і вони теж", – написав він.


Онищенко нагадав і скандальні записи розмови екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі з олігархом часів Януковича Сергієм Курченком, які тоді навіть на прохання самого Саакашвілі не понесли на експертизу. 

Нардеп нагадав, що рік тому в Україні взагалі казали, що плівок з нібито розмовою з Порошенком не існує, а зараз стверджують, що це фейк.

В антикорупційному бюро пояснюють, що пропонували Онищенку надати оригінали записів в рамках розслідування так званої "газової схеми", але так їх і не отримали. Втім, готові вивчити плівки "в межах своєї компетенції". Нардеп-утікач Олександр Онищенко оприлюднив один зі своїх записів, що стосуються переговорів з Президентом від імені колишнього міністра екології часів Януковича Миколи Злочевського.

Популярне: “У відділок ввірвались розлючені люди…”: Натовп вчинив самосуд над ґвалтівником (відео 18+)


Нагадаємо, у четвер, 19 квітня, народний депутат Олександр Онищенко, який переховується поза межами України від кримінального переслідування, опублікував аудіозапис розмови нібито з президентом Петром Порошенком 2016 року. В ній фігурують "Юля" та Злочевський. В Адміністрації президента запис назвали фейковим. А НАБУ заявило про готовність вивчити плівки, але в разі надання їх оригіналів.

Також кілька нардепів прослухали оприлюднені депутатом-утікачем Олександром Онищенком удень 19 квітня записи та поділилися своїми першими враженнями від почутого.