Володимир Зеленський та його американський колега Джо Байден провели зустріч в Білому домі 1 вересня, де головними темами переговорів були питання безпеки. На ній Байден заявив про бажання відвідати Україну.

Зеленський прокоментував можливий візит американського колеги Джозефа Байдена до Києва. Відповідаючи на питання про терміни візиту Байдена до Києва, про який говорив сам президент США, Зеленський сказав:
“Запросили. Коли зможе. Людина зайнята”.

Президент України підбив перші підсумки свого візиту до США. 

У коментарі журналістам російської служби “Голосу Америки” Зеленський зазначив, що повертається додому в позитивному настрої й переконаністю в тому, що США не на словах, а на ділі є стратегічним партнером України.

“Спільна заява двох президентів, я думаю, ви бачили. США підтримують Україну в енергетичному напрямку, майбутнього членства в НАТО, найголовніше – підтримують наш суверенітет, територіальну цілісність. Я вважаю, що у нас величезна кількість економічних проривів може бути далі, але все залежить від деталей”, – сказав Зеленський.

Сторони досягли низки домовленостей. Новий пакет допомоги, про який президент США оголосив під час візиту Зеленського до Білого дому, включає ПТРК “Джавеліни” та інше оборонне летальне і нелетальне обладнання.