Палата представників Конгресу США провела перші слухання в межах розслідування справи про імпічмент президента Джо Байдена. За попередні місяці розслідування в Палаті представників США так і не знайшли доказів неправомірних дій Байдена.

Слухання розпочаті на підставі розслідування, яке веде Республіканська партія. Її члени заявили, що чинний американський лідер збрехав про бізнес-справи членів сім’ї, зокрема сина Хантера Байдена, і не відокремив їх від своїх обов’язків як глава держави.

Республіканці стверджують, що отримали банківські перекази від громадян Китаю, надіслані Хантеру, які нібито були здійснені на домашню адресу Джо Байдена в штаті Делавер — та незрозуміло, чи отримував він особисто ці гроші.

Зазначається, що під час першої години слухань, які проходили в Комітеті з нагляду Палати представників, не було виявлено нових даних про фінансові звʼязки Джо Байдена із сином Хантером.

Також у Білому домі стверджують, що поточне розслідування є необґрунтованим і продиктоване політикою напередодні майбутніх президентських виборів, які відбудуться у 2024 року. Прогнозується, що головним конкурентом Байдена стане його попередник Дональд Трамп, якому вже висунули кілька звинувачень.

Нагадаємо, 13 вересня повідомлялось, що у Конгресі США почалося офіційне розслідування, яке може запустити процес імпічменту президента Джо Байдена. Основна увага конгресменів буде зосереджена на діловій активності сина президента Хантера Байдена, якого підозрюють у поганій практиці ведення бізнесу.