Іван Апаршин, екс-співробітник українського Міноборони і член команди Володимира Зеленського вважає, що Україна обов'язково повинна вступити в НАТО, а поки вона цього не зробить, Київ готовий нестандартними шляхами відповідати на напади.

На думку Апаршин, в сфері української безпеки і оборони на сьогоднішній день потрібен прорив, і навіть якщо зараз закласти ресурс в сотні мільярдів доларів, за рік-два це питання не вирішується. У такій ситуації він вважає, що потрібно шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми.

"Відпустіть мене, я хочу в НАТО, тому що там демократія, тому що там свобода, тому що там колективний захист, який я не потягну сам. Але до того моменту, поки я туди не вступлю, якщо, не дай Бог, у вашій дурній голові дозріє якийсь план, я знайду можливість вам відповісти, і я це зроблю нестандартними шляхами. У мене є варіанти. Я більше грошей вкладу в сили спеціальних операцій. Я вам завдам удар там, де ви його не очікуєте. Краще не чіпайте мене сьогодні, я вже вирішив, я буду вступати в НАТО, я буду підвищувати рівень боєздатності країни, я буду тримати війська в постійній готовності. У нас немає іншого виходу – нам необхідно прийняти рішення про колективну безпеку. У нас іншого шляху на сьогоднішній день немає", – сказав Апаршин, звертаючись до потенційних ворогів України.