Політолог Андрій Золотарьов вважає, що на сьогоднішній день фактично вирішене питання зміни складу уряду, і однією з найсильніших кандидатур на посаду прем’єр-міністра є лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«За великим рахунком йде зіткнення двох ліній. З одного боку, зовнішнє управління, яке купує лояльність компрадорської частини еліти. З іншого боку, стратегія Тимошенко з позицією, що енергетика і житлово-комунальне господарство – це не бізнес, а соціальні послуги. У зв’язку з цим, Юлія Тимошенко запропонувала зробити акцент на захисті людей, направити газ українського видобутку на потреби українців, знизити рівень тарифів до економічно обґрунтованих, а також знищити паразитуючу на українцях монополію «Нафтогазу», – зазначив експерт.

Він додав, що українці пам’ятають Тимошенко як сильного менеджера, у якого немає страху до дій в кризових ситуаціях. Справа в тому, що саме вона на початку «нульових» прийняла необхідні для порятунку економіки України рішення.

Разом з тим, причиною постійного зростання підтримки партії «Батьківщина» політолог пояснює розчаруванням людей у ​​владі, тому на місцевих виборах політична сила зайняла друге місце за кількістю мандатів.

Про те, що у Юлії Володимирівни є прем’єрські амбіції раніше повідомляв і тг-канал “Жінка з косою”. Так творці каналу впевнені, що ЮВТ спробує пропіаритися на тарифних протестах.

“Юлія Тимошенко хоче перехопити ініціативу у Медведчука-Льовочкіна по організації протестів «стоп тарифи». На даний момент в основному пов’язані з ОПЗЖ групи по регіонах організовували ці протести, але вже БЮТ кулуарно приєднався до розгойдування цього кейса.

Завдання, знести Шмигаля і вступити в гонку за прем’єрський кейс (претенденти Аваков, Юлія Тимошенко, Яценюк, Гройсман, Вітренко, Федоров, Палиця і т.д.) “, – йдеться в повідомленні каналу.