Проблеми у всього південного угруповання російських військ почнуться, якщо вдасться зруйнувати Кримський міст. Знищити цю стратегічно важливу логістичну артерію необхідно, адже російські війська перестануть отримувати необхідну підтримку.

Про це заявив військовий експерт Олександр Коваленко.

«Саме тоді групи «Дніпро», «Запоріжжя» та «Схід» втратять необхідну підтримку та матеріально-технічне забезпечення. Кримський міст і справді багато вирішує. Мабуть, це (його руйнація) найголовніший переломний момент», – додав Коваленко.

Днями голова Служби безпеки України Василь Малюк заявив, що Кримський міст приречений, а також анонсував багато сюрпризів для російських окупантів.

Тим часом захист мосту вирішили послабити й погодні умови умови. Так, після вдалих атак ЗСУ на Кримський міст окупанти розмістили біля нього бони й захисні споруди. Втім, втрутитися вирішила природа, зруйнувавши їх за допомогою сильної бурі.

Вочевидь, навіть матінка-природа виступає проти окупації Криму ворогом. Півострів має повернутися під контроль України, а незаконно побудований міст через Керченську протоку до Росії – бути зруйнованим. Те, що цей процес неминучий, розуміють і самі загарбники, тож відчайдушно намагаються захистити Кримський міст за допомогою встановлення бонів і захисних споруд.

Однак, як влучно підкреслила радниця міністра з питань тимчасово окупованих територій Тетяна Селезньова, Кримський міст приречений. Як і Росія. 

Унікальна синергія Служби безпеки та ВМС України, які об’єдналися, аби досягти цілі, — це те, чим Україна справді може пишатися. Найкращі фахівці буквально з нуля створили зброю, яка перетворила країну без власного флоту на володарку Чорного моря, королеву помсти. Ті, хто сміявся вчора з «селюків», сьогодні налякані не лише спротивом українців, а й їхнім наступальним потенціалом.

А якщо Спецслужба зважилася привідкрити деякі моменти складних, багатошарових задач, значить, про це точно можна говорити. З усіма пересторогами, побіжно, без важливих подробиць, лише про важливий для розуміння українців факт: СБУ виправдовує довіру громадян і працює для Перемоги. Випереджаючи противника, переграючи його, досягаючи результатів навіть в сучасному вимірі технологічного протистояння.

І коли у фільмі Голова СБУ Василь Малюк з усмішкою каже: «Кримський міст приречений», йому якось віриш.