На Вугледарському напрямку фронту біля села Шевченко українські військові розбили наступальну бронегрупу російських сил з такою силою, що ворог мабуть просто почав молити про капітуляцію.

У 58-й окремій мотопіхотній бригаді розповіли, що військовим довелося кілька діб відбивати новий російський штурм у Донецькій області. Тоді, російське командування відправило на штурм українських позицій морську піхоту з танками, БМП-3, БМД-4 і бронетранспортерами «МТ-ЛБ».

«Наші воїни показали характер, дали відсіч ворогу, гідно і чесно виконали свій обов’язок», — розповіли в бригаді.

Під час бою українські сили зазнали втрат серед бійців, які відбивали атаку окупантів. Українські військові також проводили контратаки, під час яких втратили бронемашину MaxxPro.

«Вічна пам’ять тим, хто віддав життя в бою, але не здригнувся і не відступив. Продовжуємо захищати Україну», — додали в бригаді.

Після бою українські оператори дронів зафіксували знищену техніку російської армії. На кадрах з безпілотника видно, що росіяни втратили щонайменше три танки «Т-80БВ», два бронетранспортери «МТ-ЛБ» і три бронемашини «БМП-3». Один із танків «Т-80БВ» мав шляховий мінний трал «КМТ-6», яким він мав прокладати шлях іншій бронетехніці через мінні поля.

Військові розповіли, що загалом у бою знищили 3 танки, 5 БМП, 5 МТ-ЛБ і роти російських морських піхотинців.

Також, варто нагадати і про великі втрати в лавах ЗС РФ, які штурмували Авдіївку. Так, відомо, що за чотири місяці боїв за Авдіївку окупанти втратили майже 50 тисяч військових, також, ЗСУ знищили сотні ворожих танків.