За розрахунками російських політтехнологів, війну можуть припинити у вересні чи грудні цього року. Все залежатиме від того, наскільки окупанти матимуть змогу реалізувати свої плани в Україні.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Перша гранична дата – 11 вересня, коли у Росії єдиний день голосування.

“Саме цього дня можуть бути порушені питання проведення “референдумів” або інших заходів щодо приєднання окупованих територій до Росії, або створення квазідержавних утворень на кшталт “херсонська народна республіка”, або об’єднання їх із Кримом”, – пояснив Скибицький.

Політтехнологи РФ зараз активно вивчають захоплені території та вирішують, що з ними робити загалом – інтегрувати чи не інтегрувати.

“Це питання дилемне. Але перша дата – це 11 вересня”, – переконані у розвідці.

Другою можливою датою Скибицький називає 30 грудня.

“Наступна можлива дата, яка зараз активно обговорюється, – це 30 грудня цього року, коли буде 100 років з дня створення Радянського Союзу. Але весь подальший розвиток подій залежатиме від того, який успіх вони матимуть, і наскільки ми не дамо реалізувати їх плани”, – пояснив представник розвідки.

Зауважимо, начальник розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що починаючи з серпня, відбудуться певні події, які продемонструють всьому світу переломний момент, що починається.

“Україна повернеться до кордонів 1991 року, і ми не розглядаємо жодних інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизяться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в найближчому майбутньому”, – зазначив Буданов.

Глава розвідки також переконаний, що Путін не досягне успіху в цій війні.