Голова комітету у закордонних справах Бундестагу Міхаель Рот виступає за розгляд питання про подальшу військову допомогу Україні.

Про це він сказав в ефірі ntv.

“Звичайно, ми повинні подивитися, чи зможемо також надати більше зброї, якщо все піде за найгіршим сценарієм”, – сказав політик правлячої Соціал-демократичної партії.

За його словами, це можуть бути системи озброєння, які вже постачаються, “від гаубиць до “Леопардів””.

Рот сказав, що повністю довіряє міністру оборони Борису Пісторіусу.

“Але якщо Україна виграє цю війну, то це також послужить інтересам миру і безпеки Німеччини”, – сказав Рот.

А тим часом на зустрічі з керівниками Соціал-демократичної партії Німеччини, які приїздили до Києва, йшлося про підтримку з подальшим постачанням зброї для України, притягненням Росії до відповідальності і рухом України до членства у ЄС.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у спілкуванні з пресою. 

“Я зробив особливий акцент на боєприпасах для артилерії. Також обговорили участь Німеччини у притягненні до відповідальності російських військових та посадовців за злочини, скоєні в Україні. Звісно, я наголосив на важливості участі Німеччини у створенні Спеціального трибуналу щодо злочину агресії”, – розповів міністр закордонних справ. 

Кулеба зазначив, що також закликав німецьких політиків підтримати початок перемовин для вступу України до ЄС до кінця цього року та зазначив, що не бачить для цього об’єктивних перешкод.

Глава МЗС додав, що також подякував членам Бундестагу, які відіграли роль у визнанні Голодомору геноцидом українців.