Президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції Ради національної безпеки і оборони проти “представників” терористичної організації “ДНР” та окупаційної “влади” Криму у Франції. Такий указ президент підписав 23 липня, повідомив Офіс президента України.

У санкційний список потрапила неприбуткова організація “Офіційний репрезентаційний центр “ДНР” у Франції”, неприбуткова організація “Асоціація представництва “ДНР” у Франції”, а також третя неприбуткова організація з назвою “Асоціація Франція – Крим”.

В Україні буде заблоковано активи організацій, вони не зможуть вивести капітали за межі країни. Окрім цього, указ зупиняє виконання економічних і фінансових зобов’язань. Санкції запровадили на три роки.

Указаним організаціям припинять надавати телекомунікаційні послуги, заборонять використовувати телекомунікаційні мережі загального користування, передавати технології і права на об’єкти інтелектуальної власності

Під українські санкції потрапили так званий засновник “Офіційного репрезентаційного центру “ДНР” у Франції” Жераль-Юбер Фаяр і Неан Крістель, співробітник “Міжнародного пресцентру Doni”, який проживає в Донецьку.

Активи цих осіб заблокують на території України. Їм заборонять виводити капітал за межі країни і зупинять виконання економічних та фінансових зобов’язань. Санкції проти них будуть діяти три роки.

Нагадаємо, Фаяр називав себе “почесним консулом представницького центру ДНР” у Марселі. Цю організацію відкрили 2017 року. Тоді ж міністерство закордонних справ Франції звернулося в прокуратуру щодо реєстрації цієї організації в Марселі.

У червні 2017-го Фаяр відвідував Донецьк, де зустрічався з ватажками “ДНР”.

У квітні 2019 року Фаяра заарештували у Франції за обвинуваченням у сутенерстві, писала газета Le Monde.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.