Українські захисники влучно атакують об’єкти росіян на півдні й готуються до контрнаступу на Херсонщині.

Доля війни може вирішитися на Каховському напрямку, адже саме визволення Нової Каховки зруйнує всі плани кремля щодо коридору з ОРДЛО в Крим й позбавить путінську “СВО” сенсу.

Про це пише Дмитро Снєгирьов, співголова громадської ініціативи «Права справа».

Він зазначає, Херсон має для путіна сакральне значення, але саме звільнення Нової Каховки остаточно зруйнує всі плани росіян. Адже це місто є ключовим з точки зору росіян для створення так званого сухопутного коридору від ОРДЛО до Криму й подачі води на анексований півострів.

На Херсонщині ЗСУ вже довели свою спроможність здійснювати вогневий контроль ключових мостів через Дніпро (Антонівський і дамба Каховської ГЕС), що дає можливість українським військовим фактично відрізати логістичне забезпечення окупаційної армії.

На південних фронтах є просування наших військових вглиб окупованих територій на 10-15 км. Крім того, ЗСУ “нависають” власне над криворізьким угрупуванням супротивника. Йдеться про уповільнення наступу окупантів з Херсонського напрямку в бік Кривого Рогу. Плюс нашим бійцям вдалося просунутись углиб в напрямку Нової Каховки.

Звільнення Нової Каховки – одна з головних цілей ЗСУ на Херсонському напрямку.

«Нас цікавить дамба й унеможливлення подачі води в анексований Крим. Якщо ми вирішимо це питання, можна буде говорити про якісний злам у військовому протистоянні», – зазначає експерт.