Було зафіксовано проходження у бік Запоріжжя колон ворожої техніки з Мелітополя. Також у напрямку обласного центру вирушили близько тисячі російських загарбників.

Раніше вони базувались на кордоні Донецької та Запорізької областей. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Фіксуємо, що російські військові близько 1 тис. нелюдів, що базувались на кордоні Донецької та Запорізької областей у селищах по лінії Дем’янівка – Стародубівка – Захарівка, разом із військовою технікою зранку знялись зі стоянки та вирушили колонами в напрямку Запоріжжя”, – зазначив він.

Андрющенко уточнив, що більшість особового складу військових – це молоді люди до 23 років, які є строковиками.

Напередодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу, що Головне управління розвідки не виключає можливості спроби наступу російських окупаційних військ у напрямку Запоріжжя. Ворог також може спробувати оточити підрозділи ЗСУ.

За її словами, разом із наступом або замість нього окупанти можуть здійснити обхід у напрямку Велика Новосілка – Покровське, щоб оточити українські підрозділи.

“На Запорізькому та Новопавлівському напрямках, за даними ГУР МОУ, не виключається проведення противником наступальних дій у напрямку Запоріжжя та/або здійснення обходу у напрямку Велика Новоселівка – Покровське, очевидно, з метою оточення наших підрозділів”, – сказала Маляр.

Що стосується Криворізького та Миколаївського напрямків, тут противник намагатиметься утримати захоплені території правобережної частини Херсонської області та проводитиме диверсійно-розвідувальні дії на узбережжі Одеської й Миколаївської областей, зазначила заступниця міністра оборони.