Під час операції по деокупації Андріївки, 3-та штурмова бригада захопила в полон командування 72-ї бригади противника. Ворогам не залишилося іншого виходу, крім як здатися. Приблизно взвод противника потрапив у полон. Про це розповів заступник командира 3-ї Оперативно-стратегічної бригади Родіон Кудряшов 24 Каналу.

Ця операція була не лише проявом сміливості й рішучих дій штурмових загонів, а й дуже вдалою комбінацією з тактичною майстерністю прийняття рішень керівництва.

«За допомогою влучних дій і своєчасних команд ми змогли не тільки заволодіти Андріївкою, а й охопити її, тобто взяти в кільце. Це змусило військовослужбовців з 72 бригади спочатку засісти в укриття, а потім, через те, що в них не було ніякого виходу, ніж здатися в полон.», – зазначив Кудряшов.

Заступник командира третьої штурмової уточнив, що в полон здалося близько взводу ворога. Зокрема, командир одного з батальйонів 72 окремої мотострілецької бригади Росії.

Також військовий розповів, що в Андріївці було ліквідовано багато окупантів і російської техніки.

«Ворогів було знищено дуже багато, техніки знищено дуже багато. Зараз звільнені поля і звільнені кілометри нашої землі всіяні трупами окупантів і спаленою технікою, яку окупанти застосовували.», – сказав майор.

Тим часом, російські окупаційні війська намагаються відновити втрачені позиції та безуспішно штурмують села Андріївку та Кліщіївку.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

«Ворог намагається відновити втрачені позиції, він намагається штурмувати населені пункти Андріївку та Кліщіївку, проте безуспішно. Наші військовослужбовці закріплюються зараз на рубежах та тримають оборону, не даючи ворогу прорватися вглибину наших порядків та відбити свої позиції. Зокрема, вчора наші підрозділи 80-ї Окремої штурмової бригади, 95-ї, також 5-ї штурмової та бригади Нацполіції «Лють» відбили у противника повністю, вже звільнили н.п. Кліщіївку від окупантів та продовжують тримати там оборону. Цей населений пункт дуже важливий тактично в плані того, що це звільняє нам для подальшого просування територію і є досить сприятливим плацдармом для подальших просувань. Також це оголяє південні фланги Бахмута і наближає нас до цього населеного пункту», — пояснив Євлаш.

Він додав, що полонених щодня вдається брати на Лимано-Куп’янському та Бахмутському напрямках.

Водночас він підкреслив, що зараз продовжуються важкі бої за залізницю та трасу, які ведуть на Бахмут.

Нагадаємо, як раніше ми повідомляли українські військові на Бахмутському напрямку пробили лінію оборони ворога, який кидав у бій усі наявні резерви.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

За словами Сирського, загальна обстановка на Східному напрямку залишається складною. Ворог не полишає намірів поновити наступальні дії на Куп’янському та Лиманському напрямках і здійснює активну підготовку. Точаться запеклі бої в районі Бахмута.

«Після втрати на минулому тижні населених пунктів Андріївки та Кліщіївки ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції. Адже ці невеликі, на перший погляд, населені пункти були важливими елементами оборонного рубежу ворога, який простягнувся від Бахмута до Горлівки. У результаті успішних дій наших військ була пробита лінія оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій всі наявні резерви», — заявив Сирський.

Сирський наголосив, що Сили оборони продовжують рух уперед, і це лише ще один черговий крок на шляху до повного звільнення українських територій.